about-img about-img

Ініціатива Cole Haan Change Forward™ стала результатом наших цілей та наших зусиль, спрямованих на покращення себе та світу навколо нас.

За майже 100 років, що ми тут, багато чого змінилося. Тепер настав час і нам змінитися. Ми вдосконалюємо нашу систему проектування Grand.36Ø і зосереджуємося на пошуку інноваційних способів, які допоможуть зробити нашу продукцію більш екологічною, при цьому зберігаючи нашу репутацію у продуктивності, функціональності та майстерності.

Це довгий процес, але всі великі зміни починаються з невеликих кроків у майбутнє.

mission-img

Наша місія — втілити екологічні
інновації в наших продуктах.

Механіка людського тіла — основний фокус нашої системи дизайну та інженерії Grand.36Ø, тому ми завжди шукаємо нові ідеї, як наше взуття може доповнювати природні можливості людини. Ми називаємо це «природним дизайном»

Тепер наша мета полягає в тому, щоб надати «природному дизайну» розширене значення, активно шукаючи екологічно безпечні натуральні або перероблені матеріали для різних компонентів взуття. Щодо шкіряних компонентів, ми віддаємо перевагу відповідальним виробникам шкіри.

Кожен день у Cole Haan — це робота над кращим майбутнім. Ми вчимося одним речам і відмовляємося від інших з кожним кроком, який робимо. Ми дотримуємося цієї філософії в щоденній роботі. Нам потрібні партнери й постачальники, які розділятимуть нашу місію. І ми не лише робимо інноваційні прориви, а також виправляємо будь-які помилки на цьому шляху.

Кроки, які ми робимо в ініціативі Change Forward.™

Якщо ти бачиш слово ЕКОЛОГІЧНІ поруч з виробами Cole Haan — це значить, що мінімум 25% від ваги виробу виготовлено з натуральної або переробленої сировини.

Деякі з наших еко-френдлі виробів містять набагато більший відсоток екологічно чистих матеріалів, і ми будемо продовжувати рухатися у цьому напрямку. Наші плани:

  line line
 • step-num

  Наша команда, що займається створенням нових продуктів, зосереджується на високій продуктивності, на дизайні та проектуванні з низьким рівнем впливу на екологію.

 • step-num

  У нас у центрі уваги, як завжди, споживач, куди він носитиме наше взуття, та як ми можемо урізноманітнити його життя.

 • step-num

  Коли ми впроваджуємо інноваційні рішення, ми розглядаємо на 360° дизайн, інженерію та матеріали, щоб повністю усвідомлювати все, що ми створюємо.

Основні переваги, які ми прагнемо реалізувати у наших продуктах:

 • banefits-img

  Природність руху

 • banefits-img

  Адаптивна амортизація

 • banefits-img

  Повернення енергії

 • banefits-img

  Повітропроникність

Спочатку ми запитуємо себе: як ми можемо поєднати продуманість і простоту в нашому дизайні, аби створити сучасне взуття з меншою кількістю інгредієнтів і меншим впливом на оточення.

Далі ми звертаємося по допомогу до природи, шукаючи ідеї та матеріали, які є природньо отриманими або адаптованими.

material-img

Коли ми працюємо зі шкірою, ми звертаємося до відповідальних виробників, що мають золотий стандарт Leather Working Group.

material-img

Наша еко-френдлі продукція також включатиме деякі деталі, виготовлені з перероблених або відновлених матеріалів, які задовільнятимуть потреби наших споживачів. Від переробленої пряжі в нашому взутті до перероблених матеріалів для упаковки: ми будемо продовжувати шукати додаткові способи скорочення відходів і зростання повторного використання наявних матеріалів. Використовуй менше, отримуй більше.

material-img

Щодо інших матеріалів, які ми використовуємо для того, щоб наша продукція відповідала нашим суворим стандартам якості та витримувала довготривале користування — ми намагатимемося мінімізувати відходи, де це можливо.

Представляємо
ZerØGrand II

Технологія FlowerFoam™

intro-img intro-img

Коли ми взялися за розробку нашого першого екологічного взуття, ми почали з нуля, створивши революційну підошву з кульбабами. Так, кульбаби.

Наша запатентована підошва FlowerFoam™ виготовлена з мінімум 25% натурального каучуку кульбаби. Ось вам маленька сила квітів.

Не зупиняючись на досягнутому, ми додали перероблені матеріали всюди. Так нам вдалося створити взуття із вмістом перероблених матеріалів понад 25 % за вагою.

Однодумці

У команді ми досягаємо значно більше, ніж наодинці.

slider-img

Відповідальні виробники шкіри.

Ми є членами світового об’єднання Leather Working Group.

Ми намагаємося працювати з відповідальними виробниками шкіри, і переходимо на рослинні замінники й альтернативи з перероблених матеріалів, щоб ще більше скоротити рівень впливу на екологію.

slider-img

ЧИСТА, БЕЗПЕЧНА ПИТНА ВОДА.

Planet Water Foundation забезпечує чистою та безпечною питною водою понад два мільйони людей у 15 країнах.

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з фундацією над їхньою місією з покращення здоров’я та добробуту дітей у найбільш бідних громадах світу. Ми вносимо свій внесок у їхні зусилля щодо забезпечення чистою питною водою громад навколо наших партнерських заводів в Індії.

slider-img

Захист працівників.

Ми працюємо з нашими заводськими партнерами, щоб забезпечити дотримання нашого Кодексу поведінки шляхом внутрішнього та зовнішнього аудиту та розвитку потенціалу, зосереджуючись на системах управління, а також через співпрацю з іншими брендами і у партнерстві з Social Accountability International, глобальною громадською організацією, яка просуває права людини на роботi.

Ви можете дізнатися більше про наш канал постачання та Кодекс поведінки для постачальників тут.

Up

Дякуємо за підписку

Натисніть реєстрація, якщо Ви бажаєте створити особистий кабінет

Viber
Close